6 Dní
DO ŠKOLNÍHO AUTOSALONU

Aktuality

6. 3. 2023

Co se děje na ISŠA Brno

Pelmel ISŠA

Autoopravář junior 2023

Krajské kolo soutěže Autoopravář junior, kategorie automechanik a autotronik se konalo poprvé na půdě firem. Pro naši školu se jednalo o velký úspěch – za automechaniky se Vojtěch Herynek umístil na prvním místě a Petr Honek na třetím. U troniků to kluci zvládli ještě lépe 1. místo Jan Látal (A4B) a 2. místo Martin Balák (A4B). 

 

Zázemí nám poskytlo školící středisko Škoda Kroměříž, pořadatelem byl Škoda Auto a.s. a AUTOSHOP PAULUS spol. s.r.o. Teoretickou a praktickou část zajistily školitelé firem Škoda auto, AD technik a Bosch. Soutěže se účastnilo 14 žáků ze sedmi škol. Celkem plnili 7 úkolů poznávacích, 7 úkolů praktických a testovou část na e-learningové platformě. Nachystány měli úkoly z diagnostiky vozidel Škoda s vybavením Bosch KTS BAT 131, robotických zouvaček Hunter, vyvažovaček Hunter s měřením bočních vibrací, měření na motorech škoda a dílech podvozků. Na poznávací část dovezla každá škola jeden úkol. Z tabulek je znát, jak nepatrné rozdíly jsou mezi prvním a čtvrtým místem.

Vojta Herynek si prvním místem zajistil účast ve finálovém kole a čeká ho spousta práce. Proto mu držte palce.

Velké poděkování patří pořadatelům soutěže, školitelům z jednotlivých firem, a hlavně Vojtovi a Petrovi za skvělou reprezentaci školy.

Obsadili jsme stříbrnou pozici v soutěži GRAB THE READER

Chcete obohatit své hodiny angličtiny?

Rádi byste podpořili své žáky v četbě opravdových knih?

Na obě otázky si naši učitelé angličtiny odpověděli ANO!

Přihlásili jsme se do soutěže GRAB THE READER, která podporuje školy a ve spolupráci s PRAGUE PEAK EDUCATION výhercům pomáhá ve školách vybudovat anglickou knihovnu.

A nám se to letos povedlo! Obsadili jsme stříbrnou pozici v silné konkurenci dalších 50 škol!

Už teď se tedy můžeme těšit na nové tituly v naší cizojazyčné sekci školní knihovny.

 

Máte otázku? Napište nám

Stačí vyplnit tento formulář a budeme v kontaktu.