6 Dní
do letních prázdnin

Aktuality

8. 3. 2023

Oprav si své rodinné auto

Rodiče

Opět otevíráme naše školní dílny! Přihlášení žáci mohou provést servisní prohlídku vozidla po zimě včetně výměny pneumatik.

Jak je aktivita koncipovaná? Přihlásit se může rodič nebo i samotný žák. První teoretická část kroužku proběhne koncem března po individuální domluvě, aby si žáci ověřili všechny znalosti a dovednosti, které budou při servisní prohlídce potřebovat. V dubnu a květnu přijedou na dílu v dohodnutý čas a sami pod dohledem učitele odborného výcviku provedou servisní prohlídku rodinného auta před zimou. 

 

Jedna zpětná vazba: „Musím Vám od srdce poděkovat, jsem přesvědčená, že právě takové to akce jsou pro Vaše studenty to pravé, zorganizování a uskutečnění takové akce není lehké, každý z Vás obětoval svůj čas který mohl strávit s rodinou nebo někde jinde, a právě toho si cením nejvíce, ten Váš čas byl věnován našim dětem, tak že akce úžasná, spolupráce a komunikace mezi studenty a mistry za mě dokonalá, všichni jste byli velice vstřícní, komunikativní a hlavně usměvaví. Za mě žádné negativa jen pozitiva, jen tak dál 🙂 jste všichni jedničky.“

Co servisní prohlídka zahrnuje?

Prohlídka na zkušební lince – kontrola podvozku vozidla, seřízení světel,

Možnost přezutí kol či výměny kol – v případě dovozu vlastních pneumatik,

Prohlídka vozu před zimou – kontrola náplní, kontrola osvětlení, diagnostika vozu, test baterie a dobíjení, kontrola náprav a brzd,

Obdržíte protokol o prohlídce – závažnější závady nebudou předmětem servisní prohlídky.

Jak se na servisní kontrolu přihlásit? Vyplňte registrační formulář, budeme Vás po jarních prázdninách kontaktovat s upřesněním termínu.  Registrujte se prosím nejpozději do 20/3/2023.

Co od akce očekávat? Aktivita je koncipován do dvou částí. V první žáci teoreticky projdou s učitelem odborného výcviku všechny body servisní prohlídky (dotace cca 2 hodiny, koná se před servisní prohlídkou, v čase po vyučování). Druhá část proběhne ve Vámi zvoleném termínu (dotace cca 4 hodiny, záleží na stavu vozidla a rychlosti provedení). Při servisní prohlídce mohou žáci konzultovat své kroky s pedagogem, který je po celou dobu přítomen.

 

Při servisní prohlídce mohou žáci konzultovat své kroky s pedagogem, který je po celou dobu přítomen.

Termíny: 1. a 29. 4. 2023 a 13.5. 2023, vždy dvě skupiny v jednom dni. První skupina začíná v 8:00 hod (maximálně 6 žáků), druhá ve 13:00 hod (maximálně 6 žáků).

Co s sebou? Malý techničák, doklady od auta, pneumatiky nebo kola.

Na akci bude zajištěno drobné občerstvení.

Aktivita je podpořena z finančních prostředků projektu Implementace KAP JMK II, s registračním číslem CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0017177.

Kontakt: Klára Papalová | 737 643 908 |klara.papalova@issabrno.cz

Máte otázku? Napište nám

Stačí vyplnit tento formulář a budeme v kontaktu.